Umístění: Sport Ostatní sporty RunTour v Brně: Kohák na podpatcích, Puhajková v sexy dresu

RunTour v Brně: Kohák na podpatcích, Puhajková v sexy dresu

Brno, 22. srpna 2014 - Chcete vidět herce Jakuba Koháka, jak se promenáduje na vysokých podpatcích na přehlídkovém molu? Možná se dočkáte. Když totiž na brněnské RunTour tuto sobotu doběhne do cíle pětikilometrového závodu pomaleji než modelka Inna Puhajková, přesně takový trest ho čeká. Pořádné výzvě však bude čelit i sportovní moderátorka, v případě porážky bude absolvovat fotbálek s Kohákem a jeho spoluhráči.

jakub kohak runtour brno

 

„Jestli se bojím? To bych do toho nešel,“ bere s nadhledem sázku Jakub Kohák, který se postaví v sobotu v brněnském areálu BVV na svůj první závod RunTour. To Inna Puhajková už je ostřílená běžkyně, v letošní sezoně se dokonce stala tváří seriálu a na sociálních sítích často publikuje fotky, jak pilně trénuje. „Snad ty snímky Kuba neviděl a podcení mě,“ říká stále populárnější sportovní moderátorka s ukrajinskými kořeny.

A jak vůbec sázka mezi známými tvářemi vznikla? „Už dříve jsem přislíbil na RunTour v Brně svou účast. Když se přidala i Inna, pořadatele napadlo to pro nás trošku zatraktivnit, abychom se na trati zbytečně nešetřili,“ přiznává Kohák se svým typickým humorem. Zda mu bude do smíchu i po sobotním závodě, těžko odhadovat. „Chodit v podpatcích v rámci módní přehlídky? Beru to jako výzvu, mám rád nové věci,“ neschovává se za laciná gesta úspěšný reklamní režisér.

„Musím vyhrát, vidět Kubu na vysokých jehlách na molu, to je pro mě pořádná motivace,“ culí se nad podobnou představou Puhajková. Ta doposud holdovala spíše hokeji, vždyť právě dřívější vztah s Jaromírem Jágrem ji představil české veřejnosti. Tentokrát by však v případě prohry musela do fotbalového dresu. „Mám to stejně jako Kuba, miluju výzvy a nové věci. Hlavně ale neprohraju, takže můžu být v klidu.“

Uvidí diváci po RunTour Jakuba Koháka na vysokých podpatcích nebo Innu Puhajkovou v sexy fotbalovém dresu? To se dozvíme už tuto sobotu, jejich závod v brněnském areálu Výstaviště BVV startuje v 17 hodin.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci