Umístění: Sport Ostatní sporty Velkými Bílovicemi se poprvé poběží Vinařská pětka

Velkými Bílovicemi se poprvé poběží Vinařská pětka

Velké Bílovice, 29. srpna 2019 – První ročník BS běžeckého závodu Vinařská pětka odstartuje již tuto sobotu 31. srpna ve Velkých Bílovicích. Trasa pro dospělé měří 5 kilometrů, pro děti bude připraven závod o délce 1 kilometr. Pořádající společnost BS vinařské potřeby věnuje výtěžek z akce na rekonstrukci velkobílovického dětského hřiště.

beh lide vinice

Běžecký závod pro širokou veřejnost odstartuje přímo v areálu BS vinařských potřeb na ulici Žižkovská 1230 ve Velkých Bílovicích, kde závodníci také proběhnou cílovou páskou. Závod je rozdělen do dvou kategorií – v kategorii Junior se mladí běžci postaví na start 1 km dlouhé tratě v 16 hodin, kategorie Elita na 5 kilometrů odstartuje o hodinu později. Pro malé i velké závodníky bude připraveno občerstvení i zajímavé ceny.

„Startovné se hradí pouze u závodu pro dospělé a činí 100 korun. Celý výtěžek z této akce poputuje na rekonstrukci místního dětského hřiště,“ vysvětluje marketingová manažerka BS vinařské potřeby Renata Hlavačková a doplňuje: „chtěli bychom tímto způsobem ukázat, že se může každý aktivně zapojit do místního dění a podpořit potřebnou věc.“
Registrace probíhá na webových stránkách vinarskepotreby.cz nebo přímo před závodem od 14:30 hodin v areálu BS vinařské potřeby.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci