Umístění: Kultura Ostatni Poznejte zajímavá místa Brna s profesionálními průvodci!

Poznejte zajímavá místa Brna s profesionálními průvodci!

Brno, 20. února 2015 - Turistické informační centrum města Brna pořádá ve spolupráci s Asociací průvodců ČR v pořadí již 12. ročník Mezinárodního dne průvodců. Prohlídkové okruhy jsou připraveny na sobotu 21. a neděli 22. února.

Mezinarodni den pruvodcu brno 2015

 

Akce bude zahájena v sobotu 21. února v 10 hodin na nádvoří Staré radnice. Předprodej vstupenek bude zahájen 6. února v Labyrintu pod Zelným trhem (Zelný trh 21), tel. 542 212 892, út–ne 9.00–18.00 hod. Počet míst na každou prohlídku je omezen.

Okruhy jsou připravené tak, aby si zde přišly na své všechny věkové kategorie od nejmenších až po ty nejstarší. Zájemci si mohou vybrat z celé řady okruhů, během nichž navštíví zajímavé brněnské památky z různých období. Součástí jsou klasické prohlídkové trasy po památkách v centru města Brna, brněnských kostelů i významných architektonických skvostů z dob secese či funkcionalismu. Velkým lákadlem může být pro návštěvníky po náročné rekonstrukci i nově otevřená Vila Stiassni. Zvláštní trasa doplněná známými i méně známými pověstmi je připravena pro děti a jejich rodiče.

Podrobnější informace naleznete na webu ticbrno.cz

Zdroj a foto: TICmB


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci