Umístění: Sport Plavání

V Mikulově má vyrůst nový krytý bazén a sportovní zóna

plavani novy bazen mikulovMikulov, 14. února 2017 - Krytý bazén, nová sportovní zóna, záchytné parkoviště a parkovací dům. To jsou stěžejní témata, se kterými starosta města Rostislav Koštial seznámil zastupitele na pracovním setkání 25. ledna. Budou součástí strategického plánu rozvoje města do roku 2024. Výhledový dokument rozvoje města se rozšiřuje o vybudování krytého bazénu a revitalizaci koupaliště, vznik záchytných parkovišť a parkovacího domu a přeměnu bývalého „cvičáku A“ za kasárnami ve sportovní zónu.

Tipy pro rodiče: Jak naučit děti bezpečně plavat?

kojenec dite plavani bazenBrno, 26. ledna 2016 - Během zimy, kdy děti venku příliš dlouho nevydrží, je ideální čas naučit je plavat. Je ovšem potřeba vybrat správné místo i techniku výuky. Obzvlášť v chladnějších měsících musí být voda příjemně teplá. Pro děti je navíc důležitá i zábavná forma učení. Už dávno totiž neplatí, že dítě se nejlépe naučí plavat hozením do vody.

Břeclav otevírá krytý bazén, opravy spolkly miliony

breclav kryty bazen slavnostni otevreniBřeclav, 28. listopadu 2014 - O pár měsíců později, ale ve větším pohodlí. Krytý bazén v Břeclavi se po několikaměsíční odstávce otevře veřejnosti pátek 28. listopadu. Díky mnohamilionové investici se podařilo vyměnit potřebné rozvody, opravit nevyhovující vzduchotechniku a zastavit velké úniky vody z velkého bazénu. Původně měli krytý bazén začít lidé využívat už v říjnu, havarijní stav některých částí však opravy prodloužil.

Oprava krytého bazénu v Břeclavi se prodlouží kvůli havarijnímu stavu

plavani1Břeclav, 29. srpna 2014 - Na začátku roku 2013 převzala příspěvková organizace Tereza do své správy nejen letní městské koupaliště, ale i krytý bazén. Ten zůstal v provozu až do zahájení sezony letního koupaliště. Ihned poté převzala vysoutěžená firma areál, aby mohla začít s opravami.

Zrekonstruované břeclavské koupaliště otevře před prázdninami

koupaliste breclav rekonstrukceBřeclav, 20. června 2014 - Nové zábradlí, zpevněné plochy kolem bazénů, dětské prvky a další úpravy. Břeclavské letní koupaliště se otevře návštěvníkům už příští týden. A změna je viditelná na první pohled.

Práce na opravě břeclavského koupaliště finišují. Sezóna se stihne

plavani zena1Břeclav, 30. května 2014 - Nová dlažba, vstupní sprchy, zábradlí, natřené bazény. To jsou viditelné opravy, kterými v první fázi prochází břeclavské letní koupaliště. Radnice začala o rekonstrukci jednat už na podzim minulého roku, kvůli dodržování zákonných lhůt došlo k vysoutěžení konečné částky za opravu v únoru. V březnu pak byla stavba předána firmě, která začala s opravami.

Krytý bazén a koupaliště v Břeclavi čeká rozšíření i opravy

plavani1Břeclav, 10. ledna 2014 - Město Břeclav na začátku letošního roku převzalo zpět do své správy krytý bazén a letní koupaliště. Nově jej bude provozovat příspěvková organizace Tereza Břeclav. „Po kratší odstávce bazén otevřeme pro veřejnost v pátek 10. ledna od dvou hodin odpoledne, a to včetně sauny," uvedl ředitel Terezy Pavel Švandelka.

Aquapark v Kuřimi nabízí novou parní lázeň

parni lazen KurimKuřim, 6. ledna 2014 - Ve Wellness Kuřim, pohodovém aquaparku na dosah Brna, se rozhodli zpříjemnit pobyt svým návštěvníkům otevřením nové parní lázně. K původní parní kabině o kapacitě 6 míst koncem loňského roku přibyla další, prostornější lázeň pro 12 osob. 

Strana 1 z 7