Umístění: Soutěž Soutěž Soutěž s fitness centrem Blue Gym o šest permanentek!

Soutěž s fitness centrem Blue Gym o šest permanentek!

Brno, 7. února 2011 - Vážení čtenáři, naše redakce pro Vás připravila soutěž s fitness centrem Blue Gym, které se nachází na adrese Kotlářská 51a, Brno. Prostory fitness centra jsou zde rozmístěny ve dvou patrech, kde zaujímají celkovou plochu téměř 1000 m2.

fitness02_250

 V centrálně umístěném baru se podávají veškeré doplňky výživy, a to jak formou nápojů, koktejlů, tak i pevných forem. Cvičební plocha je opatřena zátěžovým kobercem. V prostoru posilovny je umístěno 30 strojů špičkové kvality od firmy Grűn Sport. Stroje jsou doplněny o lavičky, rozcvičovací plochu, ribstol a stojany s jednoručními a nakládacími činkami. Celkem je pro Vás přichystáno 48 cvičebních stanovišť.

fitness_bluegym02_468

Umístění strojů na ploše je pomyslně rozděleno na plochu ke cvičení pro muže, dále na plochu pro aerobní a formovací cvičení a kombinovanou plochu vhodnou pro muže i ženy.

fitness_bluegym03_468

Celý komplex ovšem nepředstavuje pouze posilovnu. Je zde řada aktivit, jako třeba aerobik/body & mind, indoor cycling, solárium, infrasauna a také vzdělávací programy. Více se o všech aktivitách společnosti Blue Gym můžete dočíst na stránkách www.bluegym.cz.

Soutěž!

Pokud máte zájem zúčastnit se soutěže, tak naše otázka zní:

Kolikáté narozeniny slaví fitness Blue Gym?


Správnou odpověď naleznete na stránkách www.bluegym.cz. Odpověď zašlete prosím pod heslem Blue Gym na e-mail soutez@ListyJM.cz do 28. února. Šest z Vás obdrží permanentku na 10 vstupů do posilovny Blue Gym.

Soutěž ukončena.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci