Umístění: Společnost

Blanenská policie uspořádala preventivní akci pro motorkáře

motorkar-cesta-250Blansko, 11. června 2012 (MEDIAFAX) - Okolo 160 motorkářů se zúčastnilo v areálu Sloupsko-šošůvských jeskyň na Blanensku preventivní policejní akce Nežij vteřinou. Kromě informací o následcích nehod, testu a dalších věcí se účastníkům podepsal závodník Karel Abraham, řekla v pondělí policejní mluvčí Iva Šebková.

Zkušený trenér Kalvoda povede druholigové fotbalisty Znojma

Fotbal2Znojmo, 11. června 2012 (MEDIAFAX) - Fotbalový trenér Leoš Kalvoda se dohodl na spolupráci s druholigovým Znojmem, kde vystřídá Bohumila Smrčka. Jihomoravané o tom informovali na oficiálních internetových stránkách klubu.

Mladý opilec za volantem havaroval u Šlapanic, v krvi měl přes promile alkoholu

nehoda-rychla_jizda-prikop_L_250Šlapanice, 11. června 2012 (MEDIAFAX) - Více než jedno promile alkoholu nadýchal jednadvacetiletý řidič, který havaroval u Šlapanic na Brněnsku. V pondělí o tom informovala mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová.

Hasiči našli při požáru domu v Čejkovicích na Hodonínsku torzo těla

hasici-auta250Čejkovice, 11. června 2012 (MEDIAFAX) - Torzo lidského těla objevili hasiči při likvidaci požáru rodinného domu v Čejkovicích na Hodonínsku. V pondělí o tom informoval mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Vranovsko je připraveno na letní sezónu

Rrajm-250Regionální rozvojová agentura jižní Moravy se v rámci podpory socioekonomicky slabším mikroregionům Jihomoravského kraje soustředila na pomoc při zlepšení nabídky turistických možností na Vranovsku a její prezentace potenciálním návštěvníkům. Ve spolupráci s mikroregionem Vranovsko a zástupci podnikatelského sektoru byly vytipovány důležité kroky po posílení konkurenceschopné nabídky služeb.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (11. června)

08-kuzely-250Brno, 11. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

MSFL, 28. kolo: nedělní výsledky 2 (souhrn)

fotbal4Uničov, 10. června 2012 (MEDIAFAX) - Fotbalisté SK Uničov vyhráli v nedělním zápase 28. kola MSFL doma nad rezervou Tescomy Zlín jasně 3:0.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (10. června)

Silnice-geodetBrno, 10. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

V Jihomoravském kraji zaplavila voda několik sklepů

prutrz_02-250Břeclav, 9. června 2012 (MEDIAFAX) - Několik hasičských zásahů si vyžádal prudký déšť, který se v pátek v podvečer přehnal Jihomoravským krajem. Jak v sobotu informoval mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid, několik sklepů se ocitlo pod vodou a kvůli vodě měli problémy i řidiči.

Náraz auta do stromu v Tišnově nepřežil mladý muž

nocni_jizda01Tišnov, 9. června 2012 (MEDIAFAX) - Tragicky skončila havárie osobního auta v Tišnově na Brněnsku, v noci na sobotu zde mladý řidič narazil do stromu a jeho spolujezdec zemřel. Sdělil to policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Strana 434 z 1330