Umístění: Společnost

Ve Šlapanicích se muž zřítil ze střechy, do nemocnice jej vezli v kritickém stavu

zachranna_sluzba_sanita-detail01-250Šlapanice, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Sedmapadesátiletý zaměstnanec zemědělského družstva ve Šlapanicích u Brna se vážně zranil poté, kdy ve středu dopoledne spadl během práce z třímetrové střechy.

Ve Znojmě vypadl mladík z okna, vrtulník jej v kritickém stavu přepravil na kliniku

Zachranky-vrtulnik-3Znojmo, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - S vážnými zraněními bojuje na brněnské klinice o život mladý muž, který ve Znojmě v úterý odpoledne vypadl z okna. Ve středu to řekla mluvčí jihomoravské zdravotnické záchranné služby Barbora Zuchová s tím, že stav mladíka byl v době převozu na kliniku kritický.

Silné stroje v akci: Kamenolom v Mokré hostí veletrh těžařské techniky

expo-mokra-2012Brno/Mokrá, 5. června 2012 - Vápencový kamenolom Mokrá společnosti Českomoravský cement se 5. června po dvou letech opět proměnil v místo, na které se sjeli odborníci těžebního průmyslu nejen z naší republiky, ale i zahraničí, aby předvedli své novinky. V tento den Těžební unie totiž zahájila již 9. ročník Mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (6. června)

dopravni_uzavirka-vb3-leto250Brno, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Poslanci odhlasovali novelu Lisabonské smlouvy, může nás stát až 350 mld. korun

eura-zachranny_kruh250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Poslanecká sněmovna v úterý dala souhlas k ratifikaci změny Lisabonské smlouvy, která upravuje záchranný mechanismus eurozóny. Pokud se Česká republika rozhodne přijmout euro, bude muset odvést do Bruselu zhruba 40 miliard korun a dalších 310 miliard mít připravených ve formě záruk.

Hasiči ve středu ukončí zásah na lesním spáleništi u Bzence na Hodonínsku

hasici-bzenec-strikacka250Bzenec, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Lesy České republiky ve středu po 13 dnech zcela ukončí likvidaci požáru Bzenecké doubravy na Hodonínsku. V úterý to řekl šéf strážnického závodu Lesů ČR Bohumil Pipal.

Podnikatelky porovnají v soutěži své úspěchy

podnikatelka250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - České podnikatelky porovnají své úspěchy dosažené v posledních čtyřech letech, začíná soutěž Ocenění českých podnikatelek - OCP. Pořadatelé o tom informovali v úterý.

Průzkum: Televizní pořady si lidé vybírají stále častěji náhodným přepínáním

tv-sledovani250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Televizní pořady vybírají Češi stále častěji náhodným přepínáním na úkor výběru v tištěných programech. Vyplývá to z Výzkumu životního stylu, který pro Asociaci televizních organizací zajišťuje Mediaresearch, zveřejněného v úterý.

Nové sezóny hokejové Tipsport extraligy se zúčastní všech 14 klubů

hokej250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Přihlášku do Tipsport extraligy v sezoně 2012/2013 podalo ve stanoveném terménu všech 14 klubů, čím vyjádřili souhlas stím, aby českou nejvyšší soutěž řídil Český svaz ledního hokeje (ČSLH). V úterý o tom informoval tiskový mluvčí svazu Zdeněk Zikmund.

Analytici: Lidé otáčí každou korunu a ani v příštích měsících to nebude jiné

seniori-finance_p250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Lidé otáčejí každou korunu a ani v dalších měsících to nebude lepší, tvrdí oslovení analytici s tím, že za slabými výsledky maloobchodu stojí reálné snižování mezd. Podle úterních údajů Českého statistického úřadu klesly maloobchodní tržby ČR během dubna meziročně o 4,1 procenta.

Strana 437 z 1330