Umístění: Společnost

Starosta Drnovic na Blanensku chce kvůli rostoucí kriminalitě zavést kamerový systém

vandalismus-sprej-zed250Drnovice, 4. června 2012 (MEDIAFAX) - Zvyšující se vandalismus v Drnovicích na Blanensku přinutil starostu obce Petra Ducháčka (TOP 09) o zvážení možnosti zavedení obecní policie nebo kamerového systému. Lidé se na nás obracejí, abychom řešili problémy s bezpečností, řekl v pondělí Ducháček.

Padělatelka CD a DVD z Prahy zásobovala tržnici na Znojemsku

cd-dvd-Vietnamka250Znojmo, 4. června 2012 (MEDIAFAX) - Přes 8000 CD a DVD se záznamem, vypalovačky, počítače a další vybavení potřebné k padělání nalezli celníci u Vietnamky v Praze, která nepravým zbožím zásobovala tržnici na Znojemsku. V pondělí to řekla mluvčí brněnských celníků Lada Temňáková.

Třináctiletý hoch se na Vyškovsku pohádal s matkou a utekl z domu

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Vyškov, 4. června 2012 (MEDIAFAX) - Policie pátrala v noci na pondělí po třináctiletém chlapci z Vyškovska, který po hádce s matkou odešel z domu. Vypátrali jsme jej během dvou hodin, sdělila policejní mluvčí Iva Šebková.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (4. června)

Dopravni-zacpa-2Brno, 4. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Modřice: Zloděj překonal kód zámku a ze stavby ukradl vany a další materiál

zlodej-noc250Modřice, 3. června 2012 (MEDIAFAX) - Škodu nejméně 50 tisíc korun způsobil neznámý pachatel, který v Modřicích na Brněnsku vykradl stavbu rodinného domu. Překonal dokonce číselný kód na zámku dveří, informoval v neděli brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (3. června)

08-kuzely-250Brno, 3. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Zloděj vykradl v Ivančicích tři rodinné domy a způsobil škodu přes 150 tisíc korun

zlodej-pacidlo250Ivančice, 2. června 2012 (MEDIAFAX) - Škodu nejméně 150 tisíc korun způsobil neznámý pachatel, který se vloupal do třech rodinných domů v Ivančicích na Brněnsku. V sobotu o tom informoval brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Řidič v Pasohlávkách na Brněnsku nadýchal téměř čtyři promile alkoholu

policie-zastaveni_auta-250Pasohlávky, 2. června 2012 (MEDIAFAX) - Policie odhalila v Pasohlávkách na Brněnsku padesátiletého řidiče pod vlivem alkoholu. Nadýchal 3,6 promile, informoval v sobotu brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (2. června)

dopravni-zacpaBrno, 2. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Fotbalisté Slovácka v létě absolvují soustředění v Rakousku

FotbalUherské Hradiště, 1. června 2012 (MEDIAFAX) - Fotbalisté Slovácka zahájí letní přípravu na novou sezonu Gambrinus ligy v pondělí 18. června. Vrcholem tréninkového období bude červencové soustředění v Rakousku, kde budou svěřenci kouče Miroslava Soukupa ladit formu na ligový start, informují oficiální stránky Slovácka.

Strana 439 z 1330