Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Den na podporu ženského sebevědomí nabídne workshopy, přednášky a 10 tisíc dárků zdarma

Den na podporu ženského sebevědomí nabídne workshopy, přednášky a 10 tisíc dárků zdarma

Brno, 7. února 2020 - Podpora zdravého sebevědomí a ženskosti – takové bude hlavní téma akce s názvem Mám se ráda, která se uskuteční v sobotu 8. února v AVION Shopping Parku v Brně. Během jediného dne zde mohou ženy získat rady od více jak 70 odborníků na řadě workshopů a přednášek. Nebudou chybět ani individuální konzultace z oblasti módy, stylingu, zdravého životního stylu a spokojeného života. Vše přitom bude pro návštěvníky zcela zdarma.

zena den na podporu zenskeho sebevedomi

 

Pasáž AVIONu druhou únorovou sobotu zaplní téměř stovka poradenských koutků a prodejních stánků, během dne se uskuteční patnáct workshopů a k dispozici bude na sedm desítek odborníků. Návštěvníci a návštěvnice budou moci během dne využít například služeb profesionálních stylistů a vizážistů, dietologů a poradců zdravého životního stylu či odborníků na životní harmonii, kteří zájemce zasvětí do tajů tai-či a jógy. Uvolnění a relaxaci pak mohou nalézt pod rukama zkušených masérů a v diskrétní zóně se mohou poradit se známými plastickými chirurgy.

„Den plný workshopů, přednášek, zábavy, inspirativních setkání, testování a zkoušení novinek, relaxace a letos nově i tvůrčích koutků je určen pro všechny věkové kategorie žen, od mladých slečen až po maminky a babičky. Mohu slíbit, že žádná z návštěvnic se u nás rozhodně nudit nebude,“ zve na akci Kateřina Kafoňková, marketingová manažerka AVION Shopping Parku a dodává, že pro příchozí je na uvítanou připraveno rovných deset tisíc dárků.

Sobotním odpolednem bude provázet Gábina Partyšová, jejími hosty budou například moderátorka pořadu „Všechno, co mám ráda“ Eva Čejková, zpěvačka Martina Pártlová s kapelou nebo herci Městského divadla Brno Jana Musilová a Robert Jícha.

Akce Mám se ráda se uskuteční v sobotou 8. února od 12.00 do 18.00 hodin. Vstup na akci je pro všechny návštěvníky zdarma.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci