Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Kluziště Ice Arena v Olympii nabízí služby instruktora zdarma

Kluziště Ice Arena v Olympii nabízí služby instruktora zdarma

Brno, 16. února 2011 -  Bruslařská sezóna je stále v plném proudu a kluziště Ice Arena u nákupního a zábavního centra Olympia Brno zavádí novou službu – kurzy bruslení pod vedením profesionálního instruktora zdarma.

Brusleni2

 


Služeb instruktora mohou malí i velcí bruslaři využít poprvé tento čtvrtek 10. února od 16 do 18 hodin. Pravidelné lekce zdarma se budou opakovat každý čtvrtek ve stejném čase.

„Přítomností instruktora bruslení na ledě rozšiřujeme nabídku služeb kluziště, které je letos v Olympii v provozu stejně jako již několik posledních zim,“ informuje o speciální akci PR manažerka centra Monika Findoráková.

Profesionální instruktor bruslení ze Školybruslení.cz bude viditelně označen reflexní vestou a zodpoví jakékoli otázky kolem bruslení, předvede správné kroky a držení těla a doporučí správný trénink. Děti i dospělí si tak pod jeho individuálním vedením mohou osvojit základní pohyby na ledních bruslích. Služeb instruktora mohou využít úplní začátečníci i pokročilí bruslaři, kteří se chtějí „blýsknout“ a  přiučit se technicky náročnějším prvkům,

Venkovní kluziště s kapacitou 200 lidí je v Olympii ve všední dny otevřeno od 13:00 do 22:00  a o víkendech od 9:00 do 22:00. V areálu kluziště je k dispozici i půjčovna bruslí a také občerstvení.

(red), ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci