Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Mikroregion Ivančicko vydal nového turistického průvodce

Mikroregion Ivančicko vydal nového turistického průvodce

Brno, 24. ledna 2017 - Mikroregion Ivančicko pokřtil nového turistického průvodce. Křest publikace, která podpoří propagaci turistického ruchu regionu, proběhl v rámci doprovodného programu veletrhu Regiontour 2017 v Brně. Nadace ČEZ přispěla Mikroregionu Ivančicko na propagaci regionu celkovou částkou 119 000 korun, vznik průvodce je jedním z podpořených projektů.

mikroregion ivancicko turisticky pruvodce

 

Vydání tištěného turistického průvodce obcemi a okolím Mikroregionu je součástí propagace místního turistického ruchu. Podobný propagační materiál dosud Mikroregionu chyběl. „Propagaci obcí sdružených v Mikroregionu podpoří také nový kopírovací stroj, který slouží k tisku letáků či plakátů upozorňujících na místní dění,“ uvedl Bohumil Smutný, manažer Mikroregionu Ivančicko.

S využitím příspěvku od Nadace ČEZ letos na jaře pořídí Mikroregion Ivančicko také nové vybavení dětského dopravního mobilního hřiště. Jakmile se trochu oteplí, mohou se děti začít prohánět ve šlapacích autíčkách nebo na koloběžkách. „Nové herní prvky mobilního dětského hřiště využijeme také k výuce dopravní výchovy a při pořádání dětských dnů,“ doplnil Bohumil Smutný.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci