Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Na rybářské slavnosti s Jakubem Vágnerem zamiřte do Pasohlávek

Na rybářské slavnosti s Jakubem Vágnerem zamiřte do Pasohlávek

Pasohlávky, 13. září 2016 - Od pátku 16. do neděle 18. září se v v Autokempu Merkur v Pasohlávkách uskuteční Víkend rybářských slavností s Jakubem Vágnerem. Akce proběhne jako doprovodný program 18. ročníku nejprestižnějšího rybářského závodu světa World Carp Classic a návštěvníci všech věkových kategorií se mohou těšit na bohatý doprovodný program.

jakub vagner rybar

 

Děti mohou navštívit rybářskou školičku, pohádkovou vesnici, indiánské teepee, maminky se mohou nechat zkrášlit u kosmetického stánku Mary Kay. Tatínky zajisté zaujme rybářský festival For Fishing Open Air, bude zde také probíhat ukázka likvidace ropné skvrny společností Reoamos, akční ukázky Policie ČR a pro všechny bude v průběhu víkendu vystupovat cimbálová skupina Midnight Coffee Session. Po celou sobotu vás bude doprovázet kapela The Party Band a každý den v odpoledních hodinách si můžete vyslechnout přednášku Jakuba Vágnera o jeho zahraničních expedicích.

V pátek 16. září od 19:00 se uskuteční koncert XINDLA X a v sobotu 17. září po vyhlášení vítězů závodu  koncert MICHALA DAVIDA.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci