Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Noční hororová akce v zábavním parku Permonium

Noční hororová akce v zábavním parku Permonium

Oslavany, 22. srpna 2014 - Permonium - zábavní park s příběhem nejen pro děti v Oslavanech u Brna pořádá pro všechny své příznivce i nové návštěvníky Top akci sezóny STRACH V PERMONIU. Stále více oblíbená noční interaktivní hra Magic Permon se  tentokrát odehrává za přítomnosti oživlých  přízraků z hororových filmů, s nimiž budou návštěvníci bojovat o získání indicie. Akce  se koná v sobotu 23. srpna od 21:00 – 02:00 hodin za každého počasí.

lebka horor permonium oslavany

 

Při interaktivní hře Magic Permon návštěvníci procházejí nástrahami oslavanských permonů, kteří jim kladou do cesty různé překážky. Principem hry je splnění 10 různých úkolů – vědomostních, znalostních, fyzických, adrenalinových, to vše v naprosté tmě. Povoleno je pouze jedno svítidlo na tým. V závěru této hry dochází v bývalé těžní věži KUKLA k virtuálnímu setkání s permonem. Všichni úspěšní hráči obdrží unikátní odměnu, kterou nikde jinde nelze získat.

Pro nejbystřejší, nejrychlejší a nejodvážnější týmy čeká navíc při vyhlášení výsledků další odměna.
 
Novinkou letošního roku je možnost ubytování v tematicky zařízené ubytovně s názvem KOHAUZING za zvýhodněnou cenu 100,- Kč/os.

Permonium, zábavní park s příběhem nejen pro děti, leží jen 30 km západně od Brna. Bezplatné parkování je zajištěno na dostatečně velkém parkovišti v bezprostřední blízkosti vstupu do parku. Aktivní návštěvníci zde mohou prožít den plný pohody, zábavy a poučení. Díky bezbariérovému přístupu do těžní věže s proskleným panoramatickým výtahem je Permonium místem k výletu i pro handicapované návštěvníky.

Rezervace týmů probíhá do soboty 23.8.2014 do 12:00 hod. na telefonním čísle + 420 606 066 031, permonium@st-os.cz, permonium.cz.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci