Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Pasohlávecký Aqualand láká na wellness, horké bazény i slevové akce

Pasohlávecký Aqualand láká na wellness, horké bazény i slevové akce

Pasohlávky, 25. září 2018 – Po ukončení letní sezony láká nejnavštěvovanější turistický cíl v kraji – Aqualand Moravia – na podzimní novinky. Tou největší je zrekonstruované wellness centrum Forum Romanum, které se dočkalo renovací i nové výzdoby za více než milion korun. V nových prostorách si zájemci mohou užít pravidelné saunování i Noc saunových ceremoniálů. Zábavu pak během podzimních měsíců zajistí pravidelné animační programy. Seniory a studenty zase potěší možnost výhodného nákupu vstupenek v rámci Happy Days, všechny věkové kategorie pak ocení víkendovou linku Aquabusu z Brna.

aqualand moravia pasohlavky denni lazne

 

Zatímco v létě vedly u návštěvníků Aqualandu Moravia především venkovní bazény a atrakce, na podzim stále častěji vyhledávají služby wellness centra. I proto se v aquaparku rozhodli pro jeho renovaci. „V létě jsme ve wellness centru na několik týdnů omezili provoz a provedli opravy, které zahrnovaly zcela nové stropy, osvětlení a obložení stěn odpočíváren přírodními materiály. Nové prostory také doplnila živá zeleň,“ komentuje změny ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Opravy wellness centra Forum Romanum vyšly podle něj řádově na více jak milion korun.

Vylepšená wellness zóna nabídne návštěvníkům na podzim celou řadu zážitků. Vždy ve středu, v pátek a o víkendech zde probíhají saunové ceremoniály v podání zkušených saunérů. Saunování si ve wellness mohou díky pravidelným nedělním akcím vyzkoušet i děti. Samostatnou kapitolou jsou pak saunové noci plné neobyčejných zážitků. První z nich se uskuteční 20. října a hosté se mohou těšit nejen na domácí saunové mistry z Aqualandu, ale i na hosty ze Slovenska a Rakouska. Uvolnění a relax ovšem přinášejí také venkovní bazény Romulus a Remus, které aquapark otevřel vloni. Ty nabízejí termální vodu o teplotě 37 °C s blahodárnými účinky na zdraví i výhled na okolí. Zábavu v Aqualandu zase zajistí pravidelné víkendové animace na různá témata.

Po letní pauze se navíc vracejí oblíbené Happy days. Díky nim mohou studenti a osoby starší 60 let každý týden pořídit výhodnější vstupné. Osoby starší 60 let si zvýhodněné vstupné do Aqualandu Moravia mohou pořídit každé pondělí, studentům pak patří středy. V tyto dny získají studenti i senioři při nákupu na pokladně celodenní vstupenku do Aqualandu za skvělých 299 korun na osobu. Vstupenka zahrnující 150minutový vstup do wellness zóny Forum Romanum je pak vyjde na 399 korun.

Vychytávkou, kterou lze naopak využít i po letní sezoně, je oblíbený Aquabus. I na podzim tak mají návštěvníci možnost svézt se z Brna až před brány aquaparku pohodlně zhruba každé dvě hodiny. „Podzimní aquabusová linka č. 105 je k dispozici vždy o víkendu a staví opět na autobusovém nádraží Zvonařka i na zastávce Ústřední hřbitov. Za využití linky lze získat i další výhody v podobě slevy na vstupném při nákupu na pokladně, a to až ve výši 10 % dle typu jízdenky a tarifu,“ dodává Petr Pavlacký.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci