Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Permonium a Duhový svět v Oslavanech opět otevřou své brány

Permonium a Duhový svět v Oslavanech opět otevřou své brány

Brno, 2. června 2021 – Sobota 5. června od 10 hodin bude pro zábavní parky Permonium a Duhový svět v Oslavanech u Brna významná ze dvou důvodů. Po dlouhé pauze opět otevře brány místa plného poznání a zábavy aktivním návštěvníkům všech generací a zároveň to bude již jeho desátá sezóna v pořadí. Velké oslavy prozatím nejsou možné, ale i tak se návštěvníci mohou těšit na setkání s živou vílou Permínou a permonem Starohorským. Každé dítě si může zatočit kolem štěstí a vyhrát jednu z permonických cen.

permonium duhovy svet

 

S novou sezónou přichází do parků novinky v podobě permonických slojí s hracími aktivitami pro nejmenší děti v Duhovém světě. V Permoniu je připravena interaktivní hra Magic permon pro vlastní mobilní zařízení se zajištěním většího komfortu a bezpečí návštěvníků.

„Návštěvníci mají nově možnost využít hraní permonických her pomocí vlastního mobilního telefonu, nebo tabletu a to bez nutnosti stahovat mobilní aplikaci. Připraveno je webové rozhraní, kam je zadáván unikátní kód. Velkou výhodou je nezávislost na statických tabletech, větší svoboda při plnění úkolů a v neposlední řadě bezpečí a volnost při dobrodružné cestě návštěvníků hráčů za cílem – návštěvou permoníků v Šachthale Těžní věže. Návštěvníci si mohou užít hru zase o něco pohodlněji,“ sdělil Marti Vévoda, manažer parku.

Vstupenky je potřeba zakoupit online předem na webových stránkách permonium.cz a to na konkrétní den pro průchod pokladnami bez dlouhého čekání. Parkoviště pro návštěvníky zdarma. Aktuální otevírací doba v červnu jsou víkendy 10:00 – 18:00 hod. V areálu bude návštěvníkům k dispozici občerstvení v Hornické kantýně, Kavárně ve věži a Mlsném krámku.

Parky jsou ideálním místem pro společnou návštěvnu celé rodiny na čerstvém vzduchu. Návštěvníci si zde užijí společné zážitky plné poznání, adrenalinu, vítězství, ale i pohody a relaxace v interaktivních a pohádkových hrách s jedinečnou výhrou.

Zábavně-naučný park Permonium se nachází na území bývalého černouhelného dolu KUKLA a jeho území ovládá šest oslavanských permonů. Obklopující přírodní scenérii oslavanského údolí i nově rekonstruovaný brownfield je možné shlédnout z kulturní památky těžní věže KUKLA, která tvoří srdce zábavního parku. Do výšky 41 m se návštěvníci dostanou panoramatickým výtahem. Spojení zábavního parku Permonium s unikátní interaktivní hrou Magic Permon vábí návštěvníky všech věkových kategorií. Platforma moderních informačních technologií, příběhy jednotlivých tajemných permonů a zajímavá výhra stojí návštěvníkům za to překonávat nejrůznější nástrahy, u kterých je potřeba nejen myslet, vědět, umět, sportovat, ale také se nebát neznámých věcí.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci