Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Vydejte se dětmi na hrůzostrašnou prohlídku slavkovského zámku

Vydejte se dětmi na hrůzostrašnou prohlídku slavkovského zámku

Slavkov u Brna, 27. října 2015 - Prokažte odvahu a přijďte v pátek 30. října na Zámek Slavkov – Austerlitz. V časech 16:00, 17:00 a 18:00 vás Morticie Addamsová provede svým sídlem s bohatou historií plnou bolesti a utrpení. Mimo to se také seznámíte s dalšími zrůdnými obyvateli panství a možná budete i pozváni na upíří svatbu!

carodejnice zamek slavkov

 

Děti se pokusí zastrašit zámecké obludy svými vlastními kostýmy – ty jsou srdečně vítány, nejsou však podmínkou. Malé příšerky mohou svoji vizáž podtrhnout také malováním na obličej, které bude v salla terreně zámku. Dospělí zase mají možnost se zahřát třeba svařeným vínem v zámecké kavárně.

Prohlídka formou kostýmovaného představení se uskuteční v části trasy Historické sály a Podzemí. Délka je přibližně 50 minut a z důvodu omezené kapacity je nutná předchozí rezervace na tel. 544 227 548. Prohlídka je vhodná pro děti od 5 let v doprovodu rodičů.

Profesionálně pojaté kostýmy, líčení a produkce tradičně přitáhnou stovky návštěvníků a patří tak mezi nejoblíbenější zážitkové akce na zámku Slavkov – Austerlitz. Průvodci letos představili velmi úspěšné pohádky pro děti – například Sněhurku a sedm trpaslíků, Šípkovou Růženku nebo představení inspirované Harrym Potterem Škola čar a kouzel.

Hrůzostrašné prohlídky jsou předposlední kostýmovanou akcí. Poslední podobná akce se uskuteční v sobotu 4. prosince, v den Vzpomínkových akcí na Bitvu u Slavkova. Zámkem provede Napoleon a odvypráví příběh této historické epochy.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci