Umístění: Společnost Zajímavosti Hodonín nabízí občanům zdarma kompostéry a biopopelnice

Hodonín nabízí občanům zdarma kompostéry a biopopelnice

Hodonín, 31. října 2023 - Majitelé rodinných domů či nájemci zahrad mohou zažádat o nový kompostér či biopopelnici zdarma. O kompostér si může zažádat občan města Hodonína obývající rodinný dům či zahrádkář v katastrálním územní města Hodonín. Stačí prokázat trvalé bydliště v Hodoníně a být majitelem nemovitosti, případně mít uzavřen smluvní vztah k dané nemovitosti (např. nájem zahrady, pachtovní smlouvu, apod). Nárok na BIO popelnici mají pouze majitelé či pronajímatelé rodinných domů, upřednostněni budou ti, jež popelnici na BIO odpad ještě nemají.

hodonin kompost

K vyzvednutí domácího kompostéru nebo biopopelnice je potřeba občanský průkaz a podepsaná smlouva o výpůjčce s městem Hodonín. Smlouvy o výpůjčce můžete přijít uzavírat každé pondělí a středu od 8.00 do 17.00 a to v kanceláří 315 na Národní třídě 25 u pana Ing. Pavla Foltýna. Při podpisu smlouvy je nutné prokázat se občanským průkazem a předložit nájemní smlouvu na dům či zahradu, pokud žadatel o nádobu není vlastníkem dané nemovitosti.

Zdroj: hodonin.eu, foto: Ingimage


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript