Umístění: Společnost Zajímavosti Strážníci ve Veselí nad Moravou se přestěhují do budovy městského úřadu

Strážníci ve Veselí nad Moravou se přestěhují do budovy městského úřadu

Veselí nad Moravou, 2. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Během září by se měla městská policie ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku přestěhovat do budovy městského úřadu. Ve čtvrtek to řekla mluvčí veselské radnice Petra Pavková.

Policie-mestska-6

 

Na radnici v Masarykově ulici obsadí strážníci nevyužité prostory. "Nezbytné stavební práce skončí v těchto dnech, se stěhováním počítáme v září. Městská policie pak bude v centru dění a její služby budou obyvatelům dostupnější," sdělila Pavková.

Podle ní městská police podstoupila několik změn, které mají výrazně zlepšit její činnost i obraz v očích veřejnosti. "Již od loňska v pátek, v sobotu a v neděli provádí dohled ve městě smíšená dvojice, která se skládá z jednoho strážníka a jednoho státního policisty," vysvětlila mluvčí.

Další změnou bylo snížení stavu strážníků z 15 na 13. "Nemá to žádný vliv na kvalitu jejich práce, naopak při zachování objemu peněz bylo možné vytvořit prostor pro lepší motivaci v jejich službě," doplnila Pavková.V srpnu navíc dostane městská policie nový služební automobil značky Peugeot Partner.

Během roku mohli obyvatelé Veselí spatřit strážníky nově také na jízdních kolech.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci