Umístění: Jižní Morava Zdravotnictví ALZHEIMER HOME přebírá sociální zařízení Skupiny B. Braun ve Slavkově u Brna

ALZHEIMER HOME přebírá sociální zařízení Skupiny B. Braun ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, 8. června 2023 – Domov s úsměvem B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna se od 1. června stane součástí domovů ALZHEIMER HOME ze skupiny Penta Hospitals. Ta je s téměř třemi tisíci lůžky a třiceti domovy, největším poskytovatelem sociálních služeb v České republice.

B.Braun Omnia Slavkov u Brna Dialyza ambulance rehabilitace B. Braun Domov s usmevem nove pod AH

 

Domov s úsměvem ve Slavkově u Brna poskytuje komplexní péči lidem s nefrologickým onemocněním, kteří hledají důstojný domov k naplnění svých zdravotních, sociálních i citových potřeb. Zařízení, vybudované Skupinou B. Braun spojuje pod jednou střechou dialyzační středisko, odborné ambulance, ultrazvukové pracoviště, radiodiagnostické pracoviště a rehabilitační centrum. Domov nabízí své služby i dalším klientům, kteří potřebují vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, zvláštní režim.

Díky tomu Domov zapadá i do koncepce zařízení ALZHEIMER HOME. „Naším cílem je poskytovat našim klientům kvalitní odbornou péči a komplexní služby nejen v sociální oblasti, ale i v segmentu zdravotnických služeb. Ideálně pod jednou střechou. A v tomto ohledu domov ve Slavkově u Brna zapadá do naší dlouhodobé koncepce,“ potvrzuje generální ředitelka skupiny Penta Hospitals Barbora Vaculíková. Dlouholeté zkušenosti a stabilní zázemí silné společnosti Penta Hospitals, jejíž jsou domovy ALZHEIMER HOME součástí, jsou tak zárukou dalšího rozvoje slavkovského centra.

Dialyzační sál B Braun SLavkov u Brna

ALZHEIMER HOME zachovává stejný rozsah služeb Domova s úsměvem jako doposud. Od 1. června 2023 nabízí 40 lůžek ve 26 pokojích. Celkem 16 lůžek pro osoby se zdravotním postižením a 24 lůžek se zvláštním režimem „Zachování kvality péče o klienty Domova s úsměvem je naší absolutní prioritou, jelikož unikátnost kombinace sociální péče a zdravotnických specializací významně přispívají k vysoké kvalitě péče o rezidenty. Těším se, že ze sítě Alzheimer home uvítáme ve Slavkově v budoucnu více klientů profitující z této specializované zdravotní péče,“ říká MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. Důležité pro B. Braun bylo zachování personálu Domova, který je velmi erudovaný a empatický.

„Pro stávající klienty tak nedojde k žádné výrazné změně, což je pro jejich léčbu i psychickou pohodu zásadní,“ dodává Martin Kuncek. Dialyzační středisko, odborné ambulance i další zdravotnické služby zůstávají v neměnné podobě. Poskytovatelem zdravotní péče je i nadále Skupina B. Braun.

Obě strany se dohodly, že výši transakce nebudou komentovat.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #2 jjjjjj 2023-06-09 10:54
It was important for B. Braun to maintain the staff of the Home, which is very erudite and empathetic. ddd
sadas: https://d2l.msu.edu/
Citovat
 
 
0 #1 defavor725 2023-06-09 10:51
Martin Kuncek, member of the management of the B. Braun Group. It was important for B. Braun to maintain the staff of the Home, which is very erudite and empathetic.
Citovat