Umístění: Jižní Morava Zdravotnictví Boskovická nemocnice ohodnocena jako jedna z nejlepších na jihu Moravy

Boskovická nemocnice ohodnocena jako jedna z nejlepších na jihu Moravy

Boskovice, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nemocnice v Boskovicích na Blanensku se stala letos v hodnocení zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje z pohledu zaměstnanců třetí nejlepší v regionu. Pacienti pak špitál zařadili na páté místo v kraji, řekl ředitel nemocnice Rostislav Verner.

Nemocnice-Boskovice250

 

"Celorepublikově se pak naše nemocnice v rámci ekonomického hodnocení umístila na šestém místě," dodal. Hodnocení a analýzu nemocnic provádí každý rok po celé České republice Health Care Institut.

Podle hodnotitelů bylo letos 87 procent pacientů boskovické nemocnice spokojeno se srozumitelným vysvětlením navržené léčby i jejím časovým harmonogramem. "Osmi pacientům z deseti vyhovovala strava a harmonogram vizit," řekl ředitel. Dvě třetiny zaměstnanců boskovické nemocnice pak podle něj při výzkumu uvedly, že jim v posledních třech měsících jejich nadřízený poděkoval za jejich dílčí úspěchy.

Verner označil výsledek hodnocení za úspěch, který dokladuje kvalitní práci tamních lékařů. "Boskovická nemocnice se drží na předních příčkách v hodnocení, ať už se to týká finanční stability, profesionality, péče nebo přístupu k pacientům a zaměstnancům dlouhodobě," zdůraznil Verner.

Jiří Nováček

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci