Umístění: Jižní Morava Zdravotnictví Hodonínská nemocnice oslaví 60. výročí svého otevření

Hodonínská nemocnice oslaví 60. výročí svého otevření

Hodonín, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nemocnice Tomáše Garrigua Masaryka v Hodoníně si v roce 2012 připomene 60 let od svého otevření. Informovala o tom Petra Kotásková z hodonínské radnice.

Nemocnice

 

Nemocnice otevřela v roce 1952. "Během působení se stala úspěšným zdravotnickým zařízením, které zaměstnává odborný a vysoce kvalifikovaný personál pro obyvatele celého regionu," uvedla Kotásková.

Vedení nemocnice se rozhodlo věnovat této události patřičnou pozornost, důstojně si připomenout práci mnoha obětavých lidí a zásluhy významných institucí, které provázely a podporovaly nemocnici v šedesátileté historii.

"Oslavy jsou naplánované pro širokou veřejnost ve snaze seznámit ji s historií i současností nemocnice s důrazem na poznání práce všech odborných pracovišť a uvědoměním si významu nemocnice pro zdraví a spokojený život nás všech," dodala mluvčí.

Během roku 2012 se od března do listopadu v nemocnici uskuteční devět akcí. Během nich se na benefičním koncertu představí Petr Bende nebo se uskuteční chirurgické sympozium.

Lenka Horáková, foto: ilustrační

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci