Umístění: Jižní Morava Zdravotnictví Záchranáři budou učit lidi, jak si počínat v krizových situacích

Záchranáři budou učit lidi, jak si počínat v krizových situacích

Mikulov, 25, července 2014 – Zámecká zahrada v Mikulově se v sobotu 26. července promění v polní nemocnici. Bude se zde konat akce Impuls Mikulov 2014, během níž budou profesionální záchranáři učit příchozí návštěvníky, jak správně poskytovat první pomoc.

first help

 

"V parku bude několik míst, kde záchranáři, policisté a hasiči budou ukazovat, jak si počínat při různých úrazech a na životě ohrožujících situacích. Pod odborným vedením si budou moci všichni návštěvníci akce vyzkoušet, jak by se oni sami měli zachovat v krizovém případě. Záchranáři je naučí vyhodnotit situaci a účelně pomoci zraněnému do příjezdu profesionální záchranné služby," řekla produkční akce Jana Frantelová. Každý, kdo nechce zůstat bezradným, dostane-li se do situace, kdy je třeba poskytnout první pomoc, může přijít do zámecké zahrady od 10 do 18 hodin.

Součástí programu bude také předání dvou defibrilátorů věnovaných městu Mikulovu společností Nonstopmedic, která je odborným garantem celé akce. Vstup je po celou dobu zdarma a zajištěno je i občerstvení.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci